КУРСИ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ Усміхнися, - ти будеш вчити німецьку з нами !

Німеччина- економічний фундамент Європи! Бажаєш вільно розмовляти німецькою мовою, безкоштовно навчатись в вузах Австріі та Німетчини. Працювати в міжнародних компаніях або просто подорожувати – ми допоможемо Вам вивчити німецьку мову швидко та якісно


- підготовка до ЗНО ( для учнів 10-11 класів).

- підготовка до ДПА ( для учнів 8-9 класів).

- Консультація щодо вступу в зарубіжні Університети. Повна підтримка з документами та цілісний супровід дитини від школи до університету .

- Курс німецької мови за рівнем дитини.

- Тури по університетах Європи.

Приємним бонусом підтвердження своїх знань є організовані поїздки до шкіл Великобританії, Європи, Канади, Мальти та Кіпру. Перевір свої знання з носієм мови і кваліфікованим викладачем та отримай сертифікат свого рівня мови.

Навчання здійснюється за перевіреною роками системою, яка включає вступний тест, тематичні модулі, контроль прогресу та підсумкове тестування;

Завжди комфортна група з 5-7 дітей, в якій навчатися зручніше та ефективніше, ніж самотужки;

Учень дійсно розуміє матеріал, адже в нього найкращі викладачі з величезним педагогічним досвідом саме в цій галузі;

Батьки завжди в курсі навчального процесу, після контрольних занять отримують повний звіт про успішність дитини і відвідування занять;

Хочеш подорожувати без мовного бар’єру?

Нудьгуєш на уроках чи не дотягуєшся до своїх однокласників?

Все просто - пройди тест в нашому центрі та дізнайся свій реальний рівень. Потім приєднуйся до групи того ж рівня та тягнися до наступного.

Ми не лише навчаємо, ми даємо змогу перевірити свої знання в іноземному середовищі, ми також організовуємо поїздку, що підійде саме тобі.

Мовні школи Польщі, Чехії, Німеччини, Англії, Канади та інших країн, радо зустрінуть тебе, у супроводі наших професійних викладачів! Будь готовий побувати в справжніх робочих офісах Google, Facebook, Microsoft, Santander, Ideabank та інших.